Jak rozpocząć współpracę ?

Bazując na naszym długoletnim doświadczeniu w projektowaniu i wdrażaniu systemów B2B, wypracowaliśmy 6 kroków współpracy.

 1. ANALIZA POTRZEB

  Początkowym etapem współpracy zawsze jest zrozumienie potrzeb i wymagań. Dzięki niemu będziemy wiedzieli jakie stawia sobie cele nasz Klient i czego oczekuje od naszego oprogramowania. Każdy nasz system zawsze jest projektowany indywidualnie, z tego powodu będziemy zadawali dużo pytań.

 2. PRZYGOTOWANIE SPECYFIKACJI PROJEKTU

  Ustalanie wszystkich zależności i funkcjonalności w Państwa systemie pozwala nam na dostosowanie unikalnych rozwiązań. Na tym etapie zawsze zadajemy dużo, najczęściej szczegółowych pytań – szczere i dokładne odpowiedzi pozwolą nam zrozumieć jak działacie oraz czego od nas oczekujecie. Na tym etapie podpowiadamy możliwe rozwiązania IT – tak aby bazując na naszym doświadczeniu otrzymali Państwo usługę idealnie dobraną i „uszytą na własną miarę”.

 3. WSTĘPNA WYCENA WDROŻENIA

  Po ustaleniu specyfikacji technicznej projektu przygotowujemy wstępną wycenę – dokładnie opisujemy zastosowane moduły, a także ustalamy pozostałe warunki współpracy. Przy projektowaniu grafiki nigdy nie korzystamy z szablonów. Dlatego każdy „front end” sklepu online czy platformy B2B zawsze jest indywidualnie projektowany i wyróżnia się z tłumu.

 4. DOSTOSOWANIE SYSTEMU

  Wdrażamy zmodyfikowany system u Państwa w firmie – poprzez konsultacje telefoniczne, mailowe lub osobiście w siedzibie. Nasi programiści pracują nad wersją mobilną ( tzw RWD – wersja responsywna ) systemu oraz standardową na PC.

 5. TESTY I URUCHOMIENIE SYSTEMU

  Pierwsze uruchomienie projektu pozwala jeszcze dokładniej zapoznać się z codzienna obsługą oprogramowania, zrozumieć jak działa oraz jeszcze bardziej dostosować program do indywidualnych wymagań. Równocześnie przeprowadzamy instruktaż Państwa pracowników w zarządzaniu systemem.

 6. OPIEKA POSPRZEDAŻOWA I DALSZY ROZWÓJ

  Zawsze dbamy o rozwój naszych systemów – w tym celu proponujemy długotrwałą opiekę posprzedażową oraz systematyczne dodawanie nowych modułów tak aby Państwa firma zawsze była dwa kroki przed konkurencją.

FORMULARZ OFERTOWY

Szczegółowe zaznaczenie wszystkich pól w poniższym formularzu pozwoli nam przygotować ofertę idealnie dopasowaną do Państwa potrzeb i wymagań.

można wybrać wszystkie pozycje
zaznacz pola które Cię interesują. pozycja nie jest obowiązkowa
maksymalnie PLN: 0

Dziękujemy za poświęcony czas, specjalista skontaktuje się z Państwem maksymalnie w ciągu 24 h